Művészeti és médiafotográfus képzésünk résztvevői izgalmas és inspiráló élmény részesei voltak: meglátogattuk Keleti Éva fotográfus kiállítását
Keleti Éva munkássága a magyar fotótörténet meghatározó része. A Balázs Béla-díjas fotográfust gyakran nevezik a magyar fotográfia nagyasszonyának. Eredetileg az ELTE fizika-kémia szakán tanult, amit a fotózás kedvéért hagyott ott. Kezdetben fotóriporterként dolgozott, majd a Színházi Élet képszerkesztője volt. Ezt követően több képügynökség fotós főszerkesztője volt és többször hívták meg a World Press Photo zsűrijébe is.
A fotós tanfolyam résztvevői nagy izgalommal várták eddig még soha nem látott képeiből szervezett kiállítás megtekintését. Nem csalódtak, hiszen a kiállítás lenyűgöző alkotásokat tartalmazott, amelyek hozták a magyar fotográfia nagyasszonyától megszokott magas színvonalat.
Az esemény lehetőséget adott a fotós képzés résztvevőinek, hogy bepillantást nyerjenek egy elismert művész munkásságába. A fotókiállítás látogatása remek lehetőség volt a fotós tanfolyam résztvevői számára megtapasztalni a fotóművészi közösség erejét és a képek megosztásának örömét. Továbbá lehetőséget teremtett a fotós tanfolyam résztvevői számára arra is, hogy az eseményen szerzett tapasztalatokat és ötleteket beépítsék saját fotográfiai tevékenységükbe.
A művészeti és médiafotográfus képzésen olyan légkört teremtünk, ahol a fotós tanfolyam és a művészeti média kiegészítik egymást. A résztvevőknek lehetőségük van megismerkedni a kortárs művészeti trendekkel és a legfrissebb média technológiákkal, amelyek segítenek fejlődni és kiteljesedni a fotográfiai munkásságban.